Sala na studniówkę - właśnie znalazłeś odpowiedni lokal

Organizacja studniówki to nie lada wyzwanie, zarówno dla młodzieży, rodziców jak i nauczycieli. Dla maturzystów to miesiące przygotowań, dziesiątki mierzonych kreacji, i setki powtórzeń poloneza na szkolnej sali gimnastycznej. A wszystko to po to, by ten wyjątkowy wieczór przebiegał idealnie. Eleganckie garnitury, piękne kreacje, przemyślane fryzury i obowiązkowe czerwone podwiązki zasługują na niebanalne i eleganckie tło.

Wyjątkowa sala na studniówkę w świetnej lokalizacji

Tak wyjątkowa impreza wymaga niecodziennej przestrzeni. Właśnie dlatego Dworek Jedlina to doskonałe miejsce na organizację balu maturalnego. Elegancka, przestronna sala bankietowa, pyszne jedzenie i dużo miejsca na szaloną zabawę do białego rana sprawią, że studniówka zorganizowana w Dworku z pewnością będzie niezapomniana.

Dogodna lokalizacja w pobliżu miejscowości takich jak Pszczyna, Oświęcim, Czechowice-Dziedzice czy Kęty zapewnia komfortowy dojazd dla młodzieży z okolicznych szkół.

Wsparcie w organizacji studniówki

Podczas gdy dla młodzieży to długo wyczekiwany wieczór, dla rodziców i nauczycieli to spore wyzwanie organizacyjne. Właśnie dlatego sala na studniówkę musi łączyć wiele funkcji: młodzieży pozwalać na wystrzałową zabawę, a nauczycielom oraz rodzicom zapewniać komfort czuwania nad porządkiem i bezpieczeństwem imprezy. Organizując układ przestrzenny naszej sali bankietowej dbamy to, by zapewnić komfort i wygodę obydwu stronom.

Dbamy o obsługę i gwarantujemy wsparcie na każdym etapie organizacji studniówki. Zapraszamy przedstawicieli maturzystów, rodziców i nauczycieli do wspólnego planowania przebiegu tej wyjątkowej imprezy. Służymy pomocą i prowadzimy przez organizację studniówki krok po kroku, od momentu w którym zdecydujecie się zorganizować bal maturalny w naszym Dworku, aż do momentu zakończenia imprezy.

Organizujesz przyjęcie? Szukasz sali na wesele? Zadbamy o jego przebieg.