Idealna sala bankietowa na przyjęcie biznesowe

Zbliża się kolejna rocznica działalności firmy, uroczyste zamknięcie ważnego projektu lub niezobowiązująca impreza integracyjna? W Dworku Jedlina fachowo i profesjonalnie zorganizujemy Twoje przyjęcie biznesowe. Elegancka sala bankietowa podkreśli prestiżowy charakter organizowanego przez Twoją firmę przyjęcia a wygodna lokalizacja w spokojnej okolicy zapewni gościom komfort zabawy. Bliskie sąsiedztwo miast takich jak Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Andrychów czy Kęty sprawia, że Dworek Jedlina jest doskonałym miejscem na organizację bankietów firmowych dla firm z okolic Śląska i Małopolski.

Wytworny bankiet i niezobowiązująca impreza firmowa

Elegancka sala bankietowa w Dworku Jedlina doskonale sprawdzi się jako miejsce na wytworny bankiet zasiadany, nowoczesne przyjęcie na stojąco czy też niezobowiązującą imprezę integracyjną. Wielkość sali pozwala na organizację dużych przyjęć - pomieści aż 300 osób w układzie zasiadanym, a nawet 400 w układzie stojącym. Wielość możliwości w zakresie ustawienia stołów i bufetów pozwala nam na dostosowanie aranżacji przestrzennej sali do potrzeb firmy.

Wykwintne menu na bankiet, przyjęcie czy spotkanie

Z myślą o klientach biznesowych przygotowaliśmy kilka wariantów menu, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne dania jak i wyszukane, wykwintne przysmaki. Dbamy o to, by serwowane dania współgrały z charakterem i stylem przyjęcia - właśnie dlatego menu na każde przyjęcie komponujemy indywidualnie, we współpracy z organizatorami imprezy. [Pobierz przykładowe menu na bankiet]

Profesjonalna obsługa bankietu i wsparcie w organizacji przyjęcia

Wykwintny charakter przyjęcia dopełnia profesjonalna obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Możesz bez obaw powierzyć nam swoich gości - nasz zespół kompleksowo zadba o ich komfort i wygodę.

Organizujesz przyjęcie? Szukasz sali na wesele? Zadbamy o jego przebieg.