Przyjęcia okolicznościowe i spotkania rodzinne

Życie rodzinne i towarzyskie obfituje w okazje do świętowania. Kolejny jubileusz, rocznica ślubu, okrągłe urodziny - wszystkie te okazje zasługują na wyjątkową oprawę. Sala bankietowa w Dworku Jedlina to znakomite miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego, nawet jeśli do wspólnego świętowania zamierzasz zaprosić naprawdę wielu gości. Przestronna sala bankietowa pomieści nawet 300 osób w układzie siedzącym.

Świetnie zorganizowane przyjęcia okolicznościowe

Elegancki wystrój sali oraz powierzchnia umożliwiająca dowolny układ przestrzenny sprawiają, że w Dworku Jedlina z powodzeniem organizujemy uroczystości o różnym charakterze. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, pyszne jedzenie oraz atmosferę sprzyjającą wspólnemu świętowaniu. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa:
  • chrzciny,
  • komunię [sprawdź ofertę komunijną],
  • urodziny,
  • jubileusz,
  • spotkanie rodzinne.

Menu skrojone na miarę Twojego przyjęcia

Przyjęcia rodzinne to często spotkania wielopokoleniowe. Mając to na uwadze proponujemy klasyczne menu, które przypadnie do gustu starszym członkom rodziny, urozmaicone niecodziennymi, wyszukanymi daniami. Mając na uwadze różnorodne tradycje i przyzwyczajenia, panujące w poszczególnych rodzinach, menu na przyjęcia okolicznościowe przygotowujemy indywidualnie, w zależności od charakteru, stylu oraz pory organizacji spotkania.

Dogodna lokalizacja na styku Śląska i Małopolski

Jeśli chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe w okolicy Pszczyny, Oświęcimia, Czechowic-Dziedzic czy Kęt, Dworek Jedlina sprawdzi się idealnie. Dworek jest oddalony zaledwie o kilkanaście minut drogi od każdej z tych miejscowości, a dzięki spokojnej i kameralnej okolicy, w której jest zlokalizowany, pozwala na swobodną i nieskrępowaną zabawę.

Organizujesz przyjęcie? Szukasz sali na wesele? Zadbamy o jego przebieg.