Wygodna i przestronna sala na komunię

Dworek Jedlina to idealne miejsce na organizację przyjęcia komunijnego dla dzieci, przyjmujących sakrament w okolicznych kościołach. Dogodna lokalizacja dworku zapewnia szybki dojazd z pobliskich kościołów.

Dojazd samochodem z:

  • kościoła pw. Świętego Wojciecha w Dankowicach,
  • kościoła pw. Świętego Marcina w Jawiszowicach ,
  • kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi,
  • kościoła pw. św. Macieja Apostoła w Bielanach,
  • nowego Kościoła pw. św. Jana Pawła II parafii św. Barbary w Górze,
  • kościoła pw. św. Sebastiana w Bestwince,
  • kaplicy pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Zasolu,
  • kościoła pw. św. Urbana w Hecznarowicach,

zajmuje mniej niż 10 minut.


Zorganizujemy przyjęcie komunijne dla Twojego dziecka. Ty skup się na tym, co najważniejsze

Wiara, wzruszenie, podniosła atmosfera, wielomiesięczne przygotowania. Wszystko to sprawia, że dzień pierwszej komunii jest dla dziecka wyjątkowy. Podczas uroczystości każde z nich zasługuje na pełną uwagę i zainteresowanie nie tylko ze strony zaproszonych gości lecz - przede wszystkim - ze strony rodziców. Właśnie dlatego organizacja komunii w restauracji to świetny wybór. Decydując się na przygotowanie przyjęcia komunijnego w Dworku Jedlina możecie mieć pewność, że kompleksowo zadbamy o przebieg uroczystości, a sami zyskacie czas na towarzyszenie dziecku w ważnych dla niego chwilach.

Menu na komunię w restauracji nie musi być nudne

Nasz przepis na dobrze skomponowane menu komunijne to połączenie dań tradycyjnych, które przypadną do gustu starszym pokoleniom gości dań z nowoczesnymi potrwami, przygotowanymi z myślą o najmłodszych. Sprawdzone propozycje dań, napojów i przekąsek, serwowane w Dworku Jedlina cieszą się uznaniem wielu pokoleń gości. [Pobierz przykładowe menu komunijne]

Niezapomniane przyjęcie i wyjątkowe atrakcje na pierwszą komunię

Wyjątkowy wystrój i wygodny układ stołów sprawiają, że Dworek Jedlina świetnie sprawdza się jako sala na komunię. Pamiętamy jednak, że spokój i wygoda to nie wszystko podczas przyjęcia komunijnego. Najważniejszą osobą tego dnia jest przecież dziecko i właśnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy miejsca do zabawy. W słoneczne dni najmłodsi mogą szaleć na bezpiecznym placu zabaw, zaś kiedy jest chłodniej - proponujemy kącik zabaw. Coraz popularniejsze staje się także organizowanie dla dzieci niecodziennych atrakcji na komunię, takich jak animatorzy, pokazy czy kolorowe stoliki pełne słodyczy. Jesteśmy otwarci na ich organizację na terenie dworku i chętnie pomożemy w ich przygotowaniu.

Organizujesz przyjęcie? Szukasz sali na wesele? Zadbamy o jego przebieg.